ورق آندوویلا

فروش ورق آندوویلا

 آندوویلا و آندولین در فروشگاه ویلاکلاسیک

ورقهای آندولین و ورق کلاسیک آندوویلا از متریالهای رایج به جهت سهولت نصب در اجرای سقف ویلا هستند که برای سقف هر ویلایی قابل استفاده هستند. این ورقهای وارداتی از فناوری منحصر به فردی برخوردارندکه از ترکیبات سلولز و قیر تولید می‌شوند و بر روی چوب osb نصب می‌شوند. ورق های آندولین و آندوویلا مقاومت بالایی در برابر عدم تغییر شکل دارند.

ورق‌های قیری و لوازم جانبی سقف شیبدار آندولین و ورق آندوویلا سبک وزن هستند (فقط 3 کیلوگرم در هر مترمربع) و این سبکی وزن باعث نصب سریع و آسان بر روی سقف شیروانی می‌شود. این محصول به خاطر عملکرد ضد آب آن به واسطه داشتن لایه ایزوله و همچنین لایه سلولز، از طرف شرکت تولیدی آندوویلا تضمین کیفیت شده و دارای استاندارد جهانی می‌باشد.

 سقف شیبدار آندولین و آندوویلا در برابر بادهای قوی (تا 260 کیلومتر در ساعت) مقاوم  است. آندولین با آب و هوای گرم و سرد کاملا سازگار می باشد و مواد موجود در این محصول باعث می‌شود تا در برابر هر گونه شرایط جوی کاملا مقاوم باشد. ایجاد درجه حرارت در داخل ساختمان و وجود الیاف کامپوزیت موجود در آندولین و آندوویلا به کاهش سر و صدای محیط داخل ویلا نیز کمک خواهد کرد. مخصوصا” درزمان بارش شدید باران، مانع از ورود سر و صدا به داخل سازه‌ها می گردد و نیازی به نصب عایق پشم سنگ یا دیگر عایقهای حرارتی به همراه این ورق نمی باشد.

عکسی که در پایین مشاهده می‌فرمایید مربوط به ورق آندوویلا و رنگ بندی آن می‌باشد.

ترکیبات خاص در تولید ورقهای آندولین و آندوویلا

نوع رنگ آمیزی این محصول باعث شده تا رنگ به صورت کامل در داخل ورق نفوذ کند و در دراز مدت تغییر رنگ در این محصول (با وجود تغییرات جوی در مناطق مختلف) مشاهده نمی‌گردد.

لایه تشکیل دهنده آندولین و آندوویلا 

آندولین از قیر طبیعی ورق‌های موجدار به شکل مساوی و مدل کرکره‌ای سینوسی تولید شده است. در تولید این محصول از دو نمونهٔ کرکره‌ای یا همان آندولین و شکل موج‌های فاصله دار و تایلی با نام آندوویلا برای تنوع نمای ظاهری سقفهای شیروانی استفاده شده است.

دوام و عملکرد عالی سقف شیروانی در شرایط فضای باز به روش‌های تولید و مشخصات فنی متریال بستگی دارد. متریال آندولین به عنوان محصول فناوری تک لایه نسبت به ورق های مشابه از طول عمر بالا، مقاومت در برابر ورقه ورقه شدن در طول زمان و تضمین عدم تغییر رنگ برخوردار است. عکس زیر نمایشی از ورق‌های آندولین قرمز می‌باشد که شکل سینوسی کرکره را دارد و به صورت چند لایه روی هم قرار گرفته اند.

تاریخچه ورق آندولین و آندوویلا

آندوویلا در سال 1944 برای اولین بار در فرانسه تولید شد و آندولین به عنوان پیشگام در بام کامپوزیت با وزن سبک شروع به کار کرد. این گروه به سرعت در کل دنیا تکامل یافت و در این راه به نوآوری دست یافت. امروزه شرکت آندولین در بیش از 120 کشور جهان نمایندگی دارد و با استفاده از شبکه قدرتمند شرکتهای خود، خدمات بسیاری ارائه می‌دهد. شرکت آندولین در حال حاضر حدود 1600 نمایندگی در سرتاسر جهان دارد.

 

ورق آندوویلا به منظور ارائه یک سبک از سقف شیروانی جذاب برای خانه‌های ویلایی و حفاظت از محیط زیست با تحقیق و بررسی کارشناسان سقف ویلا به مرحله تولید انبوه در اکثر کشورها رسیده است. یکی از موارد قابل توجهی که باعث شده است آندوویلا از متریال های سنتی فراتر برود، مقاومت در برابر وزش باد و محافظت در برابر باران تند ناشی از باد است.

ورق آندوویلا از کامپوزیت آسفالت با هسته مات فیبر ساخته شده است. این فناوری کامپوزیت سبک وزن در 70 سال گذشته توسط شرکت آندولین در سایر متریالهای بام با نتایج برجسته استفاده شده است. روکش رنگی موجود در آندوویلا که بر اساس چندین دهه تحقیق و آزمایش استوار است، لایه دیگری از این متریال می‌باشد که کیفیت و ماندگاری بالاتری دارد و در دراز مدت تغییر رنگ نخواهد داشت.

بررسی مشخصات فنی ورق آندوویلا

طول: 106 سانتی متر
عرض ورق: 40 سانتی متر
ارتفاع موج: 38 میلی متر
وزن هر ورق: 27 کیلوگرم
ضخامت ورق: 3 میلیمتر
وزن ورق در هر مترمربع: 4 کیلوگرم

نکات مربوط به نصب ورق آندوویلا و آندولین

در مرحله نصب ورق آندوویلا باید دقت زیادی شود، زیرا آندولین و آندوویلا متریال نرم محسوب می‌شوند. تراز بودن سقف و نوع چوب بسیار مهم است. در نصب این ورق ها باید علاوه بر چوب چهار تراش روسی، از چوب osb نیز به جهت اجرای استاندارد استفاده شود. دلیل این امر آنست که در صورت نصب چوب osb روی خرپاسازی و تیرریزی سقف شیروانی کاملاً پوشش داده می‌شود و می‌توان به راحتی روی سقف تردد داشت.

در مقابل زمانی که چوب چهارتراش با فاصله روی سقف شیروانی نصب می‌شود، تردد روی سقف باید کمتر شود و زمان تردد روی سقف نیز باید روی گامهایی که چوب نصب شده است تردد صورت گیرد تا سقف شیروانی با مشکلاتی مانند آب بندی و شکستن ورق مواجه نشود.

با رعایت نکات فوق با مشکلاتی نظیر شکستن آندوویلا و ناتراز بودن شیروانی مواجه نمی شوید و عمر ورق آندوویلا بیشتر می شود. به طور کلی آندوویلا یا آندولین به تنهایی مقاومت لازم روی سقف شیروانی را ندارند و در اصل پوشش نهایی محسوب می‌گردند، در نتیجه زیرسازی درست و استاندارد باعث مقاومت و ماندگاری بالای آندوویلا یا آندولین می‌گردد. مهمترین دلیل انتخاب آندوویلا یا آندولین جهت پوشش سقف شیروانی، عدم تغییر رنگ و جلوگیری از ورود صدای بارش باران به داخل سازه می‌باشد. این امر زمانی امکان پذیر است که زیرسازیهای مورد نظر کاملاً استاندارد باشند.

نکته ضروری در زیرسازی آندوویلا و آندولین

نکته حائذ اهمیت در رابطه با اجرای ورقهای آندوویلا که در بالا نیز به آن اشاره کردیم این است که اگر بخواهیم آندوویلا را به طور صحیح زیرسازی کنیم، باید از چوب osb جهت زیرسازی استفاده کنیم تا ماندگاری و کیفیت سقف بیشتر باشد و آب بندی سقف اصولی انجام شود.

شرکت ویلاکلاسیک وارد کننده ی آندوویلا و پخش در سراسر کشور می باشد.

جهت مشاوره ی رایگان در رابطه با خرید و اجرای آندوویلا با شرکت ویلاکلاسیک در ارتباط باشید.

جهت سفارش خرید آندوویلا با شرکت ویلاکلاسیک در ارتباط باشید.

شرکت ویلا کلاسیک

ویلا کلاسیک با بیش از20 سال سابقه در زمینه اجرای کلیه سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات آماده خدمت گذاری با ضمانت اجرائی میباشد.

اضافه کردن نظر